Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ZÁCHOD

Jak už název záložky napovídá , jedna se o záchod , který najdete v hospodě (viz. fotka).

Jedná se o malinký obrázek s nápisem WC , nacházející se nad schody. Ale je tu háček. K tomu , abyjste se dotali na WC , potřebujete klíček. Ten se dá získat v úkolu od levelu 120+. Můžete získat až 2klíče, ale druhý je vám na nic. Když už záchod totiž jednou otevřete , už je permanentně otevřen.
     Do záchodu stačí házet věci , co máte v inventáři a jsou vám úplně na hov.. nic. Každá věc přidává různou část k naplnění
nádržky , ukazující stav spokojenosti bohů. 
Hned pod ní se nachází
prkýnko s nápisem Aura a pod ní číslo. Čím větší máte číslo aury , tím více předmětů je třeba hodit do WC (nejdná se o číslo=počet předmětů). Hned pod prkýnkem se nachází sama posvátná mísa , do níž se hází předměty , obětované bohům. Jakmile naplníte nádržku , tak jak si můžeme všimnout , hned pravo z nádržky vysí splachovadlo na řetězu, po naplnění jen stačí zatáhnout a dostanete nějaký očekávaný předmět. Můžete dostat buď nějaký ten epik nebo obyčejný krám. Upozorňuji ale , že se může do záchodu vhazovat jen jeden předmět denně! Tak hodně štěstí, ať najdete alespoň nějaký epik.

Co vše lze nalést v WC za epiky? Tady máte odkaz , kde to zjistit
--->ZDE<---

 

TOPlist